Maderoterapia

Vyskúšajte skvelú metódu na redukovanie celulitídy, detoxikáciu a odvodnenie organizmu. Ponúkame klasickú aj brazílsku maderoterapiu aj vo zvýhodnených balíčkoch so zľavou.

viac

valentína štúdio

Pozývame Vás do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás.

 
 

NOVINKA! Parafínový zábal na ruky

Parafín je druh vosku mimoriadne bohatý na minerálne látky (železo, horčík a kremík) a vitamín E. Parafín zvyšuje cirkuláciu krvného obehu, otvára póry a podporuje obeh živín v pokožke. Po aplikácii teplého parafínu dochádza k zvýšenému prekrveniu pokožky a jej výžive, regenerácii pokožky, redukcii vrások, zmäkkčeniu tvrdej kože, prehriatiu svalov, spevneniu nechtov. Pokožka získava zamatovo-hebký vzhľad a vyzerá omladene. Táto procedúra je vhodná na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku, pôsobí relaxačne na kostrové svalstvo rúk.

Parafínový zábal trvá približne 30 minút a môžete si ho v našom salóne zakúpiť k akémukoľvek ošetreniu či masáži.

školenia

Ponúkame kurz maderoterapie tela - všetky 3 stupne (3. stupeň je najvyšší možný stupeň ošetrenia maderoterapie tela), kurz brazílskej vákuovej maderoterapie tela a kurz maderoterapie tváre. Školenia prebiehajú skupinovo alebo individuálne vo vopred dohodnutých termínoch.Viac o školeniach

 

ÿ 雠ۜ

Renata Ontkovičova

Salón Valentína navštevujem dlhodobo a veľmi rada. Využívam kozmetické služby a v ostatnom čase aj maderoterapiu, a oceňujem nielen vysokú kvalitu služieb, ale aj profesionálny a súčasne maximálne ústretový a ľudsky prístup majiteľky salónu ku každému zákazníkovi. Cítim sa tam prijemne, za čo veľmi pekne dakujem.

Február 2020

Erika Zimanová

Salon Valentína je pre mňa okrem oázy pokoja, kľudu , oddychu hlavne miestom špičkovej odbornej starostlivosti o moju pleť s kvalitnou kozmetikou Sothys a čo je najdoležitejšie ... je to zatiaľ jediný sálon s aplikáciou mihalníc Extreme lashes , ktoré sú ľahké, jemné . Mirka používa lepidlo , ktoré nezapácha, neničí mi mihalnice a zároveň je to jediné lepidlo po ktorom nemám alergickú reakciu . Oceňujem veľmi aj jej flexibilitu a ochotu prisposobiť sa pri plánovaní termínov ošetrenia. Som mimoriadne spokojná a všetkým vrelo doporučujem návštevu jej salónu.

Október 2017

darčekové poukazy

Darčeková poukážka má časovo neobmedzenú platnosť,
termíny čerpania služieb sú individuálne, podľa potrieb klienta.
Nutnosť telefonickej rezervácie.

kontaktujte nás