Maderoterapia

Vyskúšajte skvelú metódu na redukovanie celulitídy, detoxikáciu a odvodnenie organizmu. Ponúkame klasickú aj brazílsku maderoterapiu aj vo zvýhodnených balíčkoch so zľavou.

viac

Tvár - Ošetrenie Sothys

Špeciálne ošetrenie – sezónne ošetrenie JAR-LETO 2023

Okysličujúca sezónna tvárová kúra CITRÓN-REBARBORA (limitovaná edícia)
Rovnako ako príroda, tak aj pokožka žije v rytme ročných období. Sothys vytvoril dve kolekcie sezónneho ošetrenia v limitovanej edícii inšpirovaného bohatosťou prírody. Tohtoročné sezónne ošetrenie je intenzívna dávka vitamínov pre posilnenie pokožky po zime. Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí krásou. Toto ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne pre pleť, ktorá stráca žiarivosť a je unavená.

Špeciálne ošetrenie - Sezónne ošetrenie

Špeciálne ošetrenie - Perfect shape

Toto profesionálne ošetrenie bolo špecialne vyvinuté pre klientov s problémom ochabovania kontúr tváre, krku, dekoltu, dvojitej brady a prehlbujúcich sa vrások.

Špeciálne ošetrenie - Perfect shape

Špeciálne ošetrenie - Obnovujúci piling

Chemický píling obsahujúci AHA a BHA kyseliny, ktoré znižujú výskyt prejavov starnutia pleti. Píling dokonale pripraví pokožku na intenzívne ošetrenie. Toto ošetrenie je možné vyknávavať v jesennom, zimnom a skorom jarnom období. Nakoľko vrchná vrstva je otvorená a silné letné lúče by mohli spôsobiť omnoho väčšie problémy než tie, ktoré chceme vyriešiť.

Špeciálne ošetrenie - Vysoko-ochranné ošetrenie očného okolia

Pleť okolia očí je mimoriadne jemná, nenachádzajú sa v nej mazové žľazy, ktoré by ju chránili. Musí stále odolávať UV žiareniu, nepriazni počasia a je extrémne namáhaná pohybmi očí – denne v priemere žmurkneme očnými viečkami 10 000 krát. Toto miesto je ako prvé na tvári náchylné k tvorbe vrások, už od 25. roku života sa preto odporúča používať spevňujúce očné produkty a aktívne kúry. V tomto ošetrení sa venujeme vráskam, častým opuchom a tmavým kruhom pod očami, ale zároveň zažijete unikatny pôžitok s masáže, ktoré prinašajú porcelánové lyžičky uložené v ľade.

Špeciálne ošetrenie - Vysoko-ochranné ošetrenie očného okolia

Omladzujúca starostlivosť - Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach!

Ako každá žena, aj vy hľadáte dostupné možnosti ako zredukovať vrásky a spomaliť prejavy starnutia, ale hlavným cieľom je získať žiarivú pleť, ktorá obnoví jas jej mladosti a umožní vám cítiť sa a vyzerať mladšie ako v skutočnosti ste. Toto je vysoko sofistikované ošetrenie, ktoré spĺňa rovnaké princípy ako ostatné intenzívne ošetrenia Sothys, spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými metódami. Sothys zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr a navyše zažijete skutočný pocit 75 minutovej relaxácie pre viditelne mladšiu pleť.

Omladzujúca starostlivosť - Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach!

Intenzívne ošetrenie – Detox energia

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie a dosiahnite mladistvý vzhľad. Ošetrenie pleti dodáva vysokú dávku energie a pomoc v sebaobrane v každej situácii proti poškodzujúcim účinkom environmentálneho stresu, ktorý môže spôsobovať zrýchlené starnutie. Po ošetrení je pleť nabitá energiou, je žiarivá a na prvý pohľad je vidieť účinné zbavenie nečistôt. Pôsobí sviežo a okysličene, je odolnejšia voči únave a znečisteniu.

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti a jeho základ tvorí exkluzívne trio účinných látok vrátane organického extraktu čiernej bazy a koreňa zo sibírskeho ženšena pre ochranu proti znečisťovaniu, pre detoxikáciu a dodanie energie.

Intenzívne ošetrenie – Detox energia

Nové hydratačné ošetrenie Hydra Hyaluronic Acid4

Nová hydratačná línia = 4-krát väčšia hydratačná sila! Na základe najnovšieho výskumu prináša Sothys novú Hydra Hyaluronic Acid4 hydratačnú líniu. Nové dokonalé hydratačné riešenie na hydratovanie, vyplnenie pokožky, obnovu a jej hydratáciu. Toto intenzívne ošetrenie kombinuje 4 zdroje kyseliny hyalurónovej s 2 patentovanými aktívnymi zložkami spoločnosti Sothys. Nová hydratačná línia je vhodná aj pre mladých ľudí, keďže slúži ako prevencia. Línia má hydratačné i omladzujúce účinky. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení – pleť je hydratovaná, jemnejšia a žiarivejšia. Odporúča sa program 3 ošetrení, kde sú viditeľne výsledky ako: +53% hydratácia, +33% pružnejšia pokožka a +55% hladšia pokožka.

Nové hydratačné ošetrenie Hydra Hyaluronic Acid4

Tvár - Ošetrenie

PRX-T33 ošetrenie

PRX-T33 obsahuje starostlivo vyvážené molekuly TCA (kyseliny trichlóroctovej) a peroxidu vodíka. 33% roztok TCA stimuluje faktory rastu fibroblastov bez poškodenia pokožky. Indikácie sú strata elasticity pokožky tváre, dekoltu a pŕs, prítomnosť jaziev, strie a ako pomocný prostriedok pri liečbe hyperpigmentácie pokožky.

PRX-T33 sa môže používať pre ľudí každého pohlavia i veku, v každom ročnom období:

 • 5-12 rokov = jazvy;
 • 20-25 rokov = alternatíva bežných kozmetických prípravkov na čistenie pokožky tváre (pokožka je hladšia, spustí sa proces eliminácie čiernych bodiek, akné a hnisavých vyrážok);
 • 25-30 rokov = melazma, strie;
 • 35-45 rokov = biorevitalizácia pleti, prevencia starnutia pokožky, prevencia ovisnutej pokožky;
 • viac ako 45 rokov = obnova tonusu pokožky, zvýšenie elasticity pokožky.

PRX-T33 ošetrenie:

 • po aplikovaní nevzniká „frost-efekt“;
 • aplikovanie nie je bolestivé;
 • po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v bežnom živote, nie je potrebné zostávať doma kvôli zotaveniu a obmedzovať aktívny spoločenský život;
 • produkt nezvyšuje fotosenzitivitu pokožky a je preto vhodný na použitie aj v lete;
 • samotné ošetrenie trvá len 10-15 minút.
PRX-T33 ošetrenie
PRX-T33 ošetrenie

Tvár - Vizáž

Líčenie

 • Večerné / Slávnostné líčenie
 • Svadobné líčenie

Tvár - Masáž

Digi - Esthétiqu

Základom každého ošetrenia je exkluzívna masážna technika Digi-Esthétique® , patentovaná spoločnosťou Sothys Paris.

V jedinečnej masážnej technike sa spájajú 2 základné techniky – východná a západná, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Východná spočíva v stimulácií meridiánov na tvári a západná v relaxácii, hladení a lymfatickom odvodnení. Stláčaním meridiá- nov (energetických dráh) stimulujeme energiu v jednotlivých vnútorných orgánoch a navodíme celkový stav dokonalej pohody a relaxácie.

V rámci západnej masážnej techniky Digi-Esthétique® rozlišujeme 2 fázy.

Prvá je fáza relaxácie a zodpovedá jej masáž chrbta. Druhá je odvodňujúca fáza, pri ktorej absolútne rešpektujeme prirodzený tok lymfy a zabezpečíme detoxikáciu pokožky.

Ide o globálnu metódu pre krásu a harmóniu tela. Digi-Esthétique® odstraňuje stopy starnutia, únavy, stresu a podporuje harmonický vzhľad pleti. Zvyšuje účinnosť aplikovaných produktov, navodzuje stav hlbokej relaxácie, revitalizuje organizmus, obnovuje energiu ako aj eliminuje toxické látky z organizmu. Priaznivo pôsobí na celkový fyzický a duševný stav klienta.

darčekové poukazy

Darčeková poukážka má časovo neobmedzenú platnosť,
termíny čerpania služieb sú individuálne, podľa potrieb klienta.
Nutnosť telefonickej rezervácie.

kontaktujte nás